AKTUALNOŚCI

Miło jest nam poinformować, że w czerwcu 2021r. z klubem bokserskim współpracę rozpoczęła Natalia Mlekicka

Mistrzyni Polski w Fitness Gimnastycznym, V-ce Mistrzyni Polski w Fitness Sylwetkowym. Reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w Kulturystyce i Fitness w Nowym Sadzie w 2011r. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Autorka wielu artykułów do pism branży Fitness takich jak: „Magazyn Trenera”, „BodyBuilding Magazine”,”Dieta&Trening”, „Trainer” i innych. Stworzyła i prowadziła przez 5 lat Studia Podyplomowe: „Trener Personalny” w swojej macierzystej uczelni.  Trener Personalny i Instruktor Pole Fitness z ponad 12 letnim doświadczeniem. Trener Przygotowania motorycznego i terapeuta Pilates, masażysta w klinice Rehabilium w Konstancinie. Pasjonatka Boksu i Zawodniczka Klubu Bokserskiego Legia.

Zaprasza na treningi indywidualne z zakresu:

– spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej.
– doskonalenia dowolnej cechy motorycznej np. wytrzymałości, wytrzymałości siłowej, siły, szybkości, gibkości, koordynacji, równowagi itd..
– trening kulturystyczny
– trening motoryczny, zwiększający osiągi w dowolnym sporcie.
– trening wspierający powrót do sprawności po kontuzjach.
– trening ekscentryczny, poprawiający zakresy, rozciągający.
– gimnastyczny
– taneczny
– fit boxing

Dodatkowo, istnieje możliwość wykupienia planu treningowego i planu żywieniowego zarówno dla osób trenujących rekreacyjnie jak i dla zawodników chcących zoptymalizować przygotowania do walk i zawodów.

Zawodnicy, mogą liczyć na dobrze i indywidualnie dopasowany plan treningowy i/lub żywieniowy pod kątem zrobienia wagi przed walką.

Z dniem 15.09.2021 r. rozpoczynamy cykl zajęć dla kobiet pod nazwą FIT-BOXING.  Formuła zajęć zawiera elementy techniczne z boksu  takie jak ciosy proste, ciosy  sierpowe, praca nóg połączone z elementami i rytmem typowego treningu fitness. Zajęcia prowadzić będzie doświadczona trenerka Natalia Mlekicka  Mistrzyni Polski w Fitness Gimnastycznym i V-ce Mistrzyni  w Fitness Sylwetkowym, zawodniczka Klubu Bokserskiego „Legia”.         

Zajęcia odbywać się będą w środy i piątki od godziny 18:00 do 19:30. Pierwszy trening 08.09.2021 czyli środa godz. 18:00.