Pon-Pt 06:00 – 22:00

Sobota 07:30 – 15:30

Niedziela 09:00 – 15:00

KB LEGIA – NOWE ROZDANIE

Klub Bokserski Legia został powołany do życia w 1931 roku. Podczas długoletniej i bogatej historii klubu, pięściarze Legii wiele razy zdobywali tytuł drużynowego mistrza Polski. Odnosili również liczne sukcesy indywidualne, w tym medale olimpijskie.

W 2022 roku KB Legia wszedł w nowy długoletni projekt dający duże możliwości rozwoju. Jednym z naszych najważniejszych celów jest odbudowanie kadry zawodniczej boksu olimpijskiego. W klubie rozpoczęli pracę nowi doświadczeni trenerzy, z których pomocą zamierzamy osiągać zamierzone cele. Sylwetki sztabu szkoleniowego przedstawimy już wkrótce. Ponadto nawiązaliśmy współpracę z grupą Polsat Boxing Promotions, dzięki czemu nasi zawodnicy będą występować galach emitowanych na antenie telewizji Polsat.

Cover for Klub Bokserski Legia
5,181
Klub Bokserski Legia

Oficjalny fanpage Klubu Bokserskiego Legia Warszawa.
Rok założenia 1931

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException
Miniony weekend był dla naszego klubu niezwykle udany!Robert Stasiok (71 kg) zdobył Mistrzostwo Mazowsza Juniorów w Płocku. Przypomnimy, że Robert do turnieju przygotowany został przez trenera Romana Shkarupę. Natomiast podczas Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego o Puchar Burmistrza w Kętrzynie, Rafał Marcinek (75 kg) został najlepszym kadetem turnieju, Olaf Szcześniak (75 kg) najlepszym zawodnikiem, medal wywalczył również Wiktor Fokt a nasz klub KB Legia Warszawa został wyróżniony w iście mistrzowskim stylu!Zawodnicy intensywnie trenowali pod okiem trenerów Damiana Austina Echemendia, Grzegorza Proksy i Igora Gapona. @kb_legia @damianaustinechemendia @wiktor_fokt @grzegorz_proxa @roman_shkarupa_ @olafszczesniak_632 @nba_marcinek @maciej__marchel ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

Wygrana Olafa na rozpoczęcie turnieju w Kętrzynie oraz Roberta na Mistrzostwach Mazowsza w Płocku gratulacje 💪 ... See MoreSee Less

2 weeks ago

Jutro ruszamy... 🥊💪 ... See MoreSee Less

2 weeks ago

Dziś przestawiamy sylwetkę naszego kolejnego trenera. Trener Konrad Kaczmarkiewicz boksem zajmuje się od 2013 roku. W tym czasie stoczył ponad 100 pojedynków w boksie olimpijskim sięgając po zloty medal Mistrzostw Polski Juniorów 2017, srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2019 i 2020 oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów 2020. Ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Diagnostyka Sportowa. Obecnie jest na pierwszym roku studiów magisterskich na warszawskiej uczelni AWF. Aktualnie Konrad jest pięściarzem zawodowym, reprezentującym grupę Polsat Boxing Promotions (6/1/1). Trener Konrad Kaczmarkiewicz będzie prowadził zajęcia w KB Legia Warszawa we wtorki i czwartki w godzinach 17:30-19:00 oraz 19:00-20:30. Zapraszamy.Witamy na pokładzie Trenerze! ... See MoreSee Less